Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Edin Kolenda

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*


Broj poruka : 151
Godina : 28
Lokacija : Odzaci
Datum upisa : 24.07.2008

Edin Kolenda Empty
PočaljiNaslov: Edin Kolenda   Edin Kolenda Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 4:27 pm

Ime i prezime: Edin Kolenda
Nadimak: nema
Datum rođenja: 04.06.1981.
Pol: muški
Horoskopski znak: blizanac
Zanimanje: nezaposlen
Obrazovanje: završio Pravni fakultet
Mesto stanovanja: Sarajevo
Bračno stanje: neoženjen

Izjava
Smatram da trebam da uđem u Kuću jer sam osoba koja je prirodno komunikativna, neposredna, puna ukusnih dobrih šala koje animiraju društvo. Posedujem veliko enciklopedijsko znanje koje mi omogućava da uspostavljam svakodnevne kontakte sa ljudima različitih profila. Kada bih postao poznat, iskoristio bih to na pozitivan način i da ako mi se ukaže prilika da se okušam u elektronskim medijima, pre svega na TV-u.

Biografija
Za sebe kaže da je jako komunikativan, prilagodljiv prilikama, društvima i različitim sredinama.
Njegova pozitivnost je u tome što voli da poznaje različite životne oblasti i to mu pomaže u izgradnji njegove ličnosti. Uvek pokušava da izvuče osmeh kod sebe i drugih. Najveći uspeh mu je što je u 24-toj godini diplomirao na fakultetu koji mu pruža da ostvari svoje snove, a to je da radi u sudstvu. Volontirao je u sudu BiH. Bavio se aktivno sportom, fitnesom, fudbalom i plivanjem. Nema uzore ali ga fasciniraju osobe kao Bono Voks. Voli da gleda komedije i sluša hip-hop muziku.

Moto
Živi svaki dan kao da je poslednji i što te ne ubije, ojača te.

Motiv
Isključivi motiv je druženje i mislim da bi sa Velikim Bratom stekao ogromno iskustvo koje bi me obogatilo .

Savršen dan
"Sa prijateljima na celodnevnoj žurci u vikendici, naravno u prisustvu puno lepih devojaka, dobre muzike, pozitivne atmosfere i ko preživi neka priča."

Edin Kolenda 351zebb
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com
 
Edin Kolenda
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2006-
Skoči na: