Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Milić Vukašinović

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*


Broj poruka : 151
Godina : 28
Lokacija : Odzaci
Datum upisa : 24.07.2008

Milić Vukašinović Empty
PočaljiNaslov: Milić Vukašinović   Milić Vukašinović Icon_minitimeČet Jul 31, 2008 8:58 am

Nadimak: Mića
Datum rođenja: 09.03.1950.
Pol: muški
Horoskopski znak: ribe
Zanimanje: muzičar
Obrazovanje: doktor za rokenrol
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: oženjen

Izjava:
Mislim da zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu VIP da bi se narod veselio.

Biografija:
Milić Vukašinović – bubnjar, gitarista, kompozitor, pevač, ima 57 godina i živi u Beogradu. Oženjen je već 10 godina i ima brata i sestru.
Osnivač je prvog i najvećeg hard rok benda „Vatreni poljubac“, ali najveću popularnost je doživeo kao bubnjar „Bjelog dugmeta“ i „Indexovaca“. Na pitanje da li nešto studira, odgovara: „ Još uvek studiram život, navrat–nanos i na svoju ruku“. Navodi da se u prošlosti bavio isključivo najzanimljivijim poslom – muzikom. Sam je sebi uzor u životu, a hobiji su mu ispijanje kafe i pušenje cigareta. Uživa da gleda sve sportove, a naročito kada igra naša reprezentacija. Kada bi to bilo dozvoljeno, u kuću bi poneo gitaru, kutiju cigareta i kafu. Na pitanje kakve ukućane bi voleo da vidi u kući odgovara da ne sumnja u izbor Velikog Brata. Dodaje da je vrlo prilagodljiv, ali da bi najbolje bilo za gledaoce da su svi na istoj talasnoj dužini.

Moto:
Nikad ne ići linijom manjeg otpora.

Motiv:
Ulazim u kuću da ne bih razmišljao o kiriji i hrani za taj mesec.

Savršen dan:
Budim se sa erekcijom, ništa me ne boli i imam pare za cigarete.

Milić Vukašinović 2a9uq89
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com
 
Milić Vukašinović
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2008 VIP-
Skoči na: