Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dragana Vranješ

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*


Broj poruka : 151
Godina : 28
Lokacija : Odzaci
Datum upisa : 24.07.2008

Dragana Vranješ Empty
PočaljiNaslov: Dragana Vranješ   Dragana Vranješ Icon_minitimePet Jul 25, 2008 4:11 am

Ime i prezime: Dragana Vranješ
Nadimak: Gaga
Datum rođenja: 07.04.1981.
Pol: ženski
Horoskopski znak: ovan
Zanimanje: student
Obrazovanje: student menadžmenta
Mesto stanovanja: Banja Luka
Bračno stanje: u vezi

Izjava
Smatram da treba da uđem u Kuću zato što svako, pa i ja imam pravo da pokušam, ali samo određeni i posebni da uđu. Ostatku ukućana bi bilo prijatno u mom društvu jer sam aktivna 24h dnevno. Ako postanem poznata javiću vam.

Biografija
Dragana ima 25 godina i živi u Banja Luci. Kaže da je dobra osoba, pomalo tvrdoglava i razmažena, ali uvek spremna da pomogne drugima. Veliki je gurman i voli da sprema hranu u svako doba dana i noći.Omiljeni sport joj je rukomet, koji je i trenirala. Sluša svu vrstu muzike, osim hevi metala i teških narodnjaka. Omiljeni pevač joj je Željko Joksimović. Ima 16 godina starijeg brata. Već 5 godina živi sa dve cimerke u iznajmljenom stanu, iako joj je sva familija u Prijedoru. Najveći uspeh su joj samostalnost i nezavisnost, što je i postigla. Individualac je, mada to ne znači da je samotnjak. Za nju je uspeh preživeti sve krize i nedaće bez ičije pomoći. Ima svoje Ja, poštena je, spremna da pomogne, da sasluša svakog, da posavetuje i uradidi bilo šta da bi se neko osećao bolje.
Radila je kao hostesa u DVD klubu.

Moto
Sve je dobro kad se dobro svrši.

Motiv
Nema neki poseban motiv već samo želju za jednim takvim iskustvom – da spozna sebe u izolaciji u kojoj nikad nije bila.

Savršen dan
"Ne prerano ustavi, oko 10h otići na ispit i položiti ga, zatim da mi mama ubaci pare u indeks za taj ispit i ostatak dana da provedem u krugu prijatelja ili voljene osobe."

Dragana Vranješ Qsa6g1
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com
 
Dragana Vranješ
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2006-
Skoči na: