Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!

PrijemTražiRegistruj sePristupi

Stevan Zečević

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*

Broj poruka : 151
Godina : 25
Datum upisa : 24.07.2008

Stevan Zečević Empty
PočaljiNaslov: Stevan Zečević   Stevan Zečević Icon_minitimePon Jul 28, 2008 8:22 am

Ime i prezime: Stevan Zečević
Nadimak: Zeka
Datum rođenja: 25.09.1983.
Pol: muški
Horoskopski znak: vaga
Zanimanje: konobar
Obrazovanje: srednja tehnička škola
Mesto stanovanja: Novi Sad
Bračno stanje: neoženjen

Izjava:
Mislim da zaslužujem da budem u Velikom Bratu jer sam mlad, zgodan, pametan i veoma zanimljiv. Znam da mogu da pobedim u Velikom Bratu ako mi date šansu.

Biografija:
Rođen i živi u Novom Sadu. Ima 23 godine. Završio je srednju tehničku školu, a trenutno zanimanje mu je konobar na brodovima za krstarenje.
Student je više škole za trenere i menadžere. Ranije je organizovao žurke u Novom Sadu, a bio je i šanker. Veliki je filmofil i voli da ide u teretanu. Omiljeni sportovi su mu košarka i NFL. Ranije je igrao košarku, a sada redovno posećuje teretanu. Najviše se ponosi time što ima odlične prijatelje širom sveta, svih rasa i nacionalnosti. Kada bi ga Veliki Brat učinio poznatim pokušao bi da napravi karijeru u šou biznisu i propagirao bi mir u svetu.

Moto:
Najbolje stvari u životu su besplatne. Život treba živeti.

Motiv:
Novac, slava i novo iskustvo.

Savršen dan:
Moja dva druga i ja pičimo roštilj ceo dan na plaži na Bahamima. Uveče smo u klubu, a posle toga na red dolazi noćno kupanje.

Stevan Zečević 2vl1ops
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com

Stevan Zečević
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2007-
Skoči na: