Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!

PrijemTražiRegistruj sePristupi

Ranka Radanović

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*

Broj poruka : 151
Godina : 25
Datum upisa : 24.07.2008

Ranka Radanović Empty
PočaljiNaslov: Ranka Radanović   Ranka Radanović Icon_minitimePon Jul 28, 2008 8:17 am

Ime i prezime: Ranka Radanović
Nadimak: Nema
Datum rođenja: 03.05.1985.
Pol: ženski
Horoskopski znak: Bik
Zanimanje: Student
Obrazovanje: Gimnazija
Mesto stanovanja: Čurug
Bračno stanje: U vezi

Izjava:
Mislim da zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu zato što bih se zasigurno svidela velikom broju gledalaca.

Biografija:
Rođena u Novom Sadu, živi u Čurugu. Ima 22 godine. Završila je gimnaziju u Novom Sadu, a trenutno je student Više škole unutrašnjih poslova u Zemunu.
U vezi je već 19 meseci. Omiljeni sport joj je košarka, a bavi se džudoom, džiju-džicom i karateom. U Kuću ne bi ponela ništa, jer se ne vezuje za stvari. Kada bi je Veliki Brat učinio poznatom ispoštovala bi ga. Za sebe kaže da ponekad ume da bude toliko brbljiva, da ljudi koji je i poznaju pohisterišu. Ponekad ima utisak da toliko pomaže drugima, da čak sebe zapostavlja. Ranije je radila u Dubaiu kao manekenka, gde je postala veoma popularna i tražena u roku od par dana. Obožava dobru šalu, stalno se šali, prima šalu na svoj račun, a često se i sama šali na svoj račun.

Moto:
Istrajaću dok ne uspem.

Motiv:
Izlazak iz anonimnosti.

Savršen dan:
Za mene ne postoji savršen dan. Nekada je savršen kada sam sa dečkom, nekada pak kada roštiljam sa društvom, nekada idem u šoping, uglavnom sama sebi napravim da je savršen na svoj način. Bitno je da je drugačiji.

Ranka Radanović J08l6d
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com

Ranka Radanović
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2007-
Skoči na: