Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!

PrijemTražiRegistruj sePristupi

Nataša Ilić

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*

Broj poruka : 151
Godina : 25
Datum upisa : 24.07.2008

Nataša Ilić Empty
PočaljiNaslov: Nataša Ilić   Nataša Ilić Icon_minitimePon Jul 28, 2008 8:14 am

Ime i prezime: Nataša Ilić
Nadimak: Nale
Datum rođenja: 22.08.1981.
Pol: ženski
Horoskopski znak: Lav
Zanimanje: Student - Apsolvent
Obrazovanje: Srednja škola
Mesto stanovanja: Niš
Bračno stanje: U vezi

Izjava:
U Velikom Bratu trebam da učestvujem zato što sam provela zatvorena u stanu, gde sam učila više od tri meseca, pa zaslužujem da budem zatvorena i bez knjige! I ovaj svet bi trebalo bolje da upozna ovakve ljude kao što sam ja.

Biografija:
Rođena u Nišu, ima 26 godina. Završila je srednju školu, a trenutno je apsolvent na pravnom fakultetu u Kosovskoj Mitrovici.
Radila je sa mentalnom zaostalom decom u Rumuniji, radila je u sirotištu u Srbiji i Rumuniji, bila je vođa srednjoškolcima iz Švajcarske u dečijem selu. Omiljena boja joj je boja jorgovana, a omiljeni sport joj je plivanje. Za najveće dostignuće u životu smatra to što završava fakultet, što je sprovela akciju „čišćenje julovskog korova“ i što je svojim ambicijama uspela da vidi Milano, Cirih, Krajovu...
Ako bi joj Veliki Brat dozvolio da unese nešto u Kuću, ona bi svakako ponela muzički stub i knjige. Ako bi je Veliki Brat učinio poznatom ona bi to iskoristila za promociju organizacija koje se bave poštovanjem ljudskih prava u Srbiji. Takođe bi osnovala razne fondove za pomoć deci ometenoj u razvoju, a možda bi i postala voditeljka nekog tv šoua.

Moto:
ViVere militere est – Život je borba
Nakriviću kapu rodila mi njiva !
To Nale care

Motiv:
Veliki izazov, volim izazove, da postanem poznata, popularna, da vidim može li mi se takvo čudo zaista dogoditi. Da me svi zaustavljaju na ulici i da me saleću frajeri.

Savršen dan:
Leto je, ja sam u vodenom parku sa svojim prijateljima. Nakon toga krstarenje brodićem na kome je glasna muzika po egejskom moru uz morske plodove, noć na plaži sa voljenim bićem.

Nataša Ilić 146ujt
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com

Nataša Ilić
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2007-
Skoči na: