Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!

PrijemTražiRegistruj sePristupi

Elmir Kuduzović

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*

Broj poruka : 151
Godina : 25
Datum upisa : 24.07.2008

Elmir Kuduzović Empty
PočaljiNaslov: Elmir Kuduzović   Elmir Kuduzović Icon_minitimePon Jul 28, 2008 7:58 am

Ime i prezime: Elmir Kuduzović
Nadimak: nema
Datum rođenja: 03.09.1981.
Pol: muški
Horoskopski znak: devica
Zanimanje: student
Obrazovanje: gimnazija
Mesto stanovanja: Tuzla
Bračno stanje: u vezi

Izjava:
Ceo život putujem po raznim seminarima, samitima, letovanjima, zimovanjima i oduvek me prati glas velikog katalizatora zabave – ja sam uistinu čovek koji će do samog kraja gledaoce držati hipnotisane pred ekranima.

Biografija:
Elmir ima 25 godina i živi u Tuzli. Završio je gimnaziju, a trenutno je student menadžmenta i zaposlen je u jednoj privatnoj televiziji.
U vezi je već tri godine. Omiljeni sport mu je košarka, koju igra u slobodno vreme. Najviše se ponosi time što je stekao i zadržao ogroman broj prijatelja, jer malo ko ih ima toliko koliko ih on ima. U Kući bi voleo da budu urbani ljudi kojima ništa nije blam da urade. Kada bi ga Veliki Brat učinio poznatim na sve načine bi pokušao da mu to vrati, a on je od onih koji uvek pronađu način. Za sebe kaže da je mašina za proizvodnju zabave.

Moto:
Nema moto

Motiv:
Jako cenim taj šou – Veliki Brat je institut i želim biti deo toga. Slava – mislim da ću sebi otvoriti mnoga vrata. Keš.

Savršen dan:
Ja i par prelepih devojaka u nekom većem, ali zatvorenom prostoru – da ne mogu pobeći.

Elmir Kuduzović 3496zwg
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com

Elmir Kuduzović
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2007-
Skoči na: