Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!

PrijemTražiRegistruj sePristupi

Aleksandar Kocić

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*

Broj poruka : 151
Godina : 25
Datum upisa : 24.07.2008

Aleksandar Kocić Empty
PočaljiNaslov: Aleksandar Kocić   Aleksandar Kocić Icon_minitimePon Jul 28, 2008 7:45 am

Ime i prezime: Aleksandar Kocić
Nadimak: Saša
Datum rođenja: 14.11.1980.
Pol: muški
Horoskopski znak: škorpija
Zanimanje: student
Obrazovanje: Gimnazija
Mesto stanovanja: Vranje
Bračno stanje: neoženjen

Izjava:
Mislim da bi trebao da učestvujem u Velikom Bratu zbog toga što sam zanimljiv, duhovit i mentalno snažna ličnost. Ljudi imaju običaj da mi se poveravaju.

Biografija:
Aleksandar je rođen i živi u Vranju. Ima 26 godina. Trenutno je student na Građevinsko – Arhitektonskom fakultetu u Nišu.
Smatra da će se dobro snaći u kući Velikog Brata jer je dugo živeo sa cimerima, za vreme studija, i zna dobro da kuva kafu. Uzor mu je Leonardo Da Vinči, zato što je bio čovek ispred svog vremena i genije u svakom pogledu. Kada bi ga Veliki Brat učinio poznatim povukao bi se iz javnog života i putovao svetom - inkognito. U kuću bi poneo pribor za crtanje, jer tako najlakše ubija dosadu.

Moto:
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam.

Motiv:
Želim da i Vranje bude deo Srbije. Potrebno mi je da u životu uradim nešto ludo i neočekivano, kao i opravdanje za neuspešnu godinu na fakultetu.

Savršen dan:
Buđenje u podne, kafica u kafiću sa drugom, TV, Internet i igrice. Predveče sat vremena basketa, uveče neki dobar film ili šetnja kroz grad.

Aleksandar Kocić 1zp18qw
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com

Aleksandar Kocić
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2007-
Skoči na: