Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!

PrijemTražiRegistruj sePristupi

Predrag Jovanović

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*

Broj poruka : 151
Godina : 25
Datum upisa : 24.07.2008

Predrag Jovanović Empty
PočaljiNaslov: Predrag Jovanović   Predrag Jovanović Icon_minitimePon Jul 28, 2008 7:37 am

Ime i prezime: Predrag Jovanović
Nadimak: Peđa D' Boy
Datum rođenja: 14.04.1950.
Pol: Muški
Horoskopski znak: Ovan
Zanimanje: Pevač i kompozitor
Obrazovanje: Muzička škola "Mokranjac" i Turistička škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračni status: Godinu ipo u vanbračnoj zajednici

Izjava
Ja sam mladolik čovek koji voli da živi kako mu se živi i da radi ono što voli. Uklapam se u svaku sredinu koja mi odgovara, tako da ću se odlično snaći u kući Velikog Brata.

Biografija
Peđa je rođen u Kruševcu, a trenutno živi u Beogradu sa nevenčanom suprugom Irinom i ćerkom Mihaelom koja mu je najveća radost.
Inače, ima još troje dece koja žive i školuju se u inostranstvu. Za sebe kaže da je kosmopolita. Gde god je živeo osećao se kao kod kuće. Obožava tenis i fudbal, a bavio se gimnastikom. Hobi mu je izlazak po klubovima. Kreirao je kožnu indijansku garderobu. Uzor mu je Mik Džeger zbog nacina života, energije i kondicije. Omiljene knjige su mu ”Na Drini ćuprija”, “Grof Monte Kristo” i “Kazanova”. Bavi se gimnastikom.

Moto
Živi, uživaj u životu i pusti druge da žive.

Motiv
Popularnost i finansijski momenat.

Savršen dan
Prepodnevna gimnastika, zdrav doručak, organizacija dana, poslovni ručak, šetnja, siesta, večera u restoranu, izlazak i ljubav sa voljenom…

Predrag Jovanović 246ny8n
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com

Predrag Jovanović
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2007 VIP-
Skoči na: