Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!

PrijemTražiRegistruj sePristupi

Gordana Sekulić

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*

Broj poruka : 151
Godina : 25
Datum upisa : 24.07.2008

Gordana Sekulić Empty
PočaljiNaslov: Gordana Sekulić   Gordana Sekulić Icon_minitimePon Jul 28, 2008 3:58 am

Ime i prezime: Gordana Sekulić
Nadimak: Goga
Datum rođenja: 27.02.1977.
Pol: Ženski
Horoskopski znak: Riba
Zanimanje: Estradna umetnica
Obrazovanje: Viša poslovna škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: Neudata

Izjava
Jako sam otvorena osoba, nekada sitnicava i perfekcionista. Uvek reagujem i nikome ne ćutim. Imam fobiju od mačaka. Ne volim da kuvam. Imam problem jer ozbiljni momci koji meni mogu da se dopadnu imaju problem da se pojavljuju u tabloidima, a to je neminovno u poslu kojim se ja bavim, pa tako kada me novinari pitaju kada ću i ja kao mnoge moje koleginice da se udam i zatrudnim, kažem:,,Hvala lepo, sačekaću”.

Biografija
Goga ima 30 godina. Rođena u Pljevljima, odrasla u Beogradu. Svojim životnim dostignućem smatra estradni uspeh.
Najveći hitovi – “Gaćice” i “Seksi biznismen”. Najbolje se razume sa sestrom Aleksandrom. Najdraže koleginice Ceca i Danijela Vranić, a kolege Srdjan M. i Nikola Rokvić. Obožava Erosa Ramacotija. Voli da izlazi u Teatro i Vanilu.

Moto
Ići napred.

Motiv
Ulazim u Kuću jer sam znatiželjna, opuštena i druželjubiva.

Savršen dan
Pre podne teretana, onda pedikir, manikir, frizer. Oko 14h ručak u nekom restoranu, pa onda splavovi sa drugaricama.

Gordana Sekulić 343mdls
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com

Gordana Sekulić
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2007 VIP-
Skoči na: