Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!

PrijemTražiRegistruj sePristupi

Aleksandar Jovanović

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*

Broj poruka : 151
Godina : 25
Datum upisa : 24.07.2008

Aleksandar Jovanović Empty
PočaljiNaslov: Aleksandar Jovanović   Aleksandar Jovanović Icon_minitimePon Jul 28, 2008 3:39 am

Ime i prezime: Aleksandar Jovanović
Nadimak: Saša
Datum rođenja: 12.02.1968.
Pol: Muški
Horoskopski znak: Vodolija
Zanimanje: Novinar
Obrazovanje: Peta beogradska gimnazija
Mesto stanovanja: Novi Beograd
Bračno stanje: Oženjen

Izjava
Ćerka Milica, koja je sedmi razred, me je nagovorila da se prijavim za Velikog Brata, a ja mislim da uopšte ne zaslužujem da učestvujem u ovom reality show-u.

Biografija
Aleksandar ima 39 godina. Živi na Novom Beogradu sa ćerkom, suprugom i crnim mačorom Gašom.
Trenutno je novinar lista “Press” i časopisa “Scandal”, pod pseudonimom Sir Oliver. Pre nego što je počeo da se bavi novinarstvom, radio je na čikaškom aerodromu i taksirao bez dozvole. Obožava da vozi motore, voli da čita, a omiljena knjiga mu je “Sedam dodira muzike”. Zaštitni znak mu je tetovaža na desnoj butini. Omiljeni sportovi su mu fudbal i tenis.

Moto
Non vivere bonum est sed bene vivere

Motiv
Želim da budem portparol ljudi koji gledaju Velikog Brata, da zadovoljim želju svoje ćerke i ispitam svoje limite i prag tolerancije.

Savršen dan
Ustajanje oko 9h, rastezanje do 10, ulazak u bazen do 14h, odlazak u kafić od 15 do 17h, čitanje, pisanje do 04h.

Aleksandar Jovanović 2zgdqpg
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com

Aleksandar Jovanović
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2007 VIP-
Skoči na: