Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Marko Miljković

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*


Broj poruka : 151
Godina : 28
Lokacija : Odzaci
Datum upisa : 24.07.2008

Marko Miljković Empty
PočaljiNaslov: Marko Miljković   Marko Miljković Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 4:49 pm

Ime i prezime: Marko Miljković
Nadimak: Mare
Datum rođenja: 30.09.1983.
Pol: Muški
Horoskopski znak: Vaga
Zanimanje: Student
Obrazovanje: Beogradska poslovna škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: Neoženjen

Izjava
Mislim da sam jedan od retkih koji se prijavljuju samo radi dobrog druženja i učestvovanja u najinteresantnijem reality show-u. Druželjubiv sam, lako se snalazim u iznenadnim situacijama i što je najbitnije nisam naporan, tvrdoglav i isfoliran. Mislim da sam prototip osobe za ovakav show. Ako vam ja nisam potreban ne treba vam niko.

Biografija
Marko ima 23 godine a rođen je u Brusu. Student je Beogradske poslovne škole. Ima stariju sestru. Pušta muziku u klubovima, sluša disco – house. Omiljeni sport mu je košarka. Za sebe kaže da je jedna vrlo retka osoba na kugli zemaljskoj koja je uvek spremna da stupi u akciju.
Ako uđe u Kuću, za svoje najveće dostignuće će smatrati učešće u reality show-u Veliki Brat. U Kuću bi poneo kompjuter sa muzikom, TV i šrafciger. Kada bi ga Veliki Brat učinio poznatim pojavio bi se ponedeljkom u Stefan Braunu za šankom, gde poznati služe piće. Za njega kažu da je smrt za devojke i da će sigurno privući interesovanje devojaka u Kući što može da bude vrlo interesantno publici.

Moto
Ko nije za sebe nije ni za druge.

Motiv
Super zezanje.
P.S: Novac je sporedan motiv.

Savršen dan
"Probudim se u 12:00, odem na rulet, uzmem 200€, nakon toga odem do grada sa ortacima i cooliram ostatak dana."

Marko Miljković Otome9
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com
 
Marko Miljković
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2006-
Skoči na: