Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Petar Perović

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*


Broj poruka : 151
Godina : 28
Lokacija : Odzaci
Datum upisa : 24.07.2008

Petar Perović Empty
PočaljiNaslov: Petar Perović   Petar Perović Icon_minitimePet Avg 01, 2008 2:36 am

Nadimak: Peca
Datum rođenja: 20.05.1978.
Pol: muški
Horoskopski znak: bik
Zanimanje: model
Obrazovanje: srednja škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: neoženjen

Izjava:
Mislim da zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu VIP zato što sam ja Petar Perović Peca.

Biografija:
Petar ima 29 godina i živi u Beogradu (Obrenovac). Završio je srednju školu za dizajn u Beogradu, a bavi se manekenstvom već 12 godina. Model je modne agencije „Tattoo“.
Lice je sa mnogih naslovnih strana, editorijala, zaštitno je lice mnogih brendova, a magnet je za žene i veliki džentlmen i kavaljer. Radio je sa mnogim kreatorima kao što su Živanši, Kenzo, Žan Pol Gotje, Dolče i Gabana, a zaštitno je lice za Levi’s za Aziju i Brazil. Kod nas je radio kampanje ya Robe di Kapa, Legend, Koka Kolu i Extreme donji veš. Poneo je modele mnogih modnih kreatora na gotovo svim „Fashion Week“-ovima u svetu, pa je tako upoznao i mnoge svetske zvezde – jedna od njih je i Oliver Stoun. Pojavljivao se u mnogim domaćim spotovima Leontine, Nataše Bekvalac, Dare Bubamare, Hani, Slađane Delibašić, Cece, a neostvareni san mu je da snimi spot sa Madonom i uradi reviju za Guči. Omiljeni sport mu je plivanje, a bavi se vaterpolom. Ima tetovažu na grudima i donjem delu leđa. Ponosi se svime što je do sada uradio. Kada bi to bilo dozvoljeno u kuću bi poneo laptop, telefon i muziku. Kada bi ga Veliki Brat učinio još poznatijim iskoristio bi to na najbolji mogući način.

Moto:
Uživaj u trenutku.

Motiv:
Izazov.

Savršen dan:
Buđenje sa osmehom, sunce, more i dobro društvo.

Petar Perović 2wej91c
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com
 
Petar Perović
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2008 VIP-
Skoči na: