Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Daliborka Milanković

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*


Broj poruka : 151
Godina : 28
Lokacija : Odzaci
Datum upisa : 24.07.2008

Daliborka Milanković Empty
PočaljiNaslov: Daliborka Milanković   Daliborka Milanković Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 3:10 pm

Ime i prezime: Daliborka Milanković
Nadimak: Daca
Datum rođenja: 15.04.1976.
Pol: ženski
Horoskopski znak: ovan
Zanimanje: nutricionista i maser
Obrazovanje: završila Višu Medicinsku i studira Menadžment u zdravstvu
Mesto stanovanja: Zemun
Bračno stanje: neudata

Izjava
Mislim da umem sa ljudima, prilagodljiva sam, poštujem druge, razumem se u dosta stvari, nikad ne paničim, smirena sam i uvek nađem rešenje za sve, ali naravno polako i pametno zato što znam da sam fer i ugodna prema drugima. U kuću bih ponela mobilni telefon, sportsku opremu i neki stručni udžbenik. Kada bih postala poznata, trudila bih se da stavim ljudima oko sebe osmeh na lice, a na koji način to bih već izabrala...

Biografija
Daliborka ima 30 godina i rođena je u Prnjavoru u BIH.Više godina je živela sa cimerima.Ima tu sposobnost da oseti kada treba nastaviti, a kada treba stati u raznim situacijama. Nema uzore, samo poštuje određene ljude. Gleda naučne emisije i one o životinjama, kao i Sunđera Boba. Sluša RNB, hip hop i klasiku. Omiljeni su joj Alicia Keys, Sean Paul I Andrea Bocelli. Omiljene knjige su joj Blago cara Radovana i Sto godina samoće. Odlično se snalazi u svim kućnim poslovima, jer inače sve sama obavlja. Ume i voli da kuva, voli čistoću i urednost u kući, izlazi na kraj sama sa malim kućnim kvarovima, voli da radi. Večiti je optimista, uvek se trudi da iz svake situacije izvuče ono pozitivno. Uvek je spremna za akciju, za nešto novo i za druženje. Voli da daje i voli da voli. Ima dva psa. Omiljeni sport joj je košarka, ali voli sve sportive.

Moto
Misli pozitivno, čini dobro, govori iskreno i dopusti sebi da uživaš u životu.

Motiv
Prvenstveno motiv joj je ispunjenje želje roditeljima jer oni već dugo prate Velikog Brata na drugim televizijama i ubeđeni su da ona to može i da je to za nju. Drugi motiv - iskušenje i izazov.

Savršen dan
"Kada mogu da priuštim da nekome dam nešto što mnogo želi, a onda da gledam njegovo srećno lice."

Daliborka Milanković 10533hw
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com
 
Daliborka Milanković
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2006-
Skoči na: