Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Branislav Cvetković

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*


Broj poruka : 151
Godina : 28
Lokacija : Odzaci
Datum upisa : 24.07.2008

Branislav Cvetković Empty
PočaljiNaslov: Branislav Cvetković   Branislav Cvetković Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 3:06 pm

Ime i prezime: Branislav Cvetković
Nadimak: Bane
Datum rođenja: 20.12.1958.
Pol: muški
Horoskopski znak: strelac
Zanimanje: radnik službe obezbeđenja
Obrazovanje: završio XI beogradsku gimnaziju
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: U vezi

Izjava
Mislim da treba da učestvujem u Velikom Bratu zbog toga što imam urođen smisao za humor. To je deo mene. Kada bih postao poznat bio bih naravo srećan, a voleo bih i da usrećim ako bih bio u situaciji sve ljude koje znam i ne znam.

Biografija
Branislav ima 47 godina i živi u Beogradu. Ima dva psa, dva zeca, papagaja i kanarinca.Uzor mu je Milan Kalinić zato što je prirodan, skroman, drag i zabavan. Omiljena emisija mu je Leteći Start. Voli da gleda komedije. Voli da sluša svaku vrstu muzike zato što u svakoj vrsti pronađe nešto što mu se dopada. Omiljena boja mu je bela. Učestvovao je u emisiji Leteći Start. Omiljeni sport mu je fudbal i bavi se atletikom. Iskren, prirodan, rođen za šalu i dobro raspoloženje. Svuda je omiljen, na poslu, u prodavnici. Uvek je veseo i nasmejan. Najviše se ponosi ćerkom Majom i ona je za njega najveće dostignuće. Svi mu kažu da je rođen da zabavlja ljude. On je srećan kada uspe da nasmeje ljude oko sebe, i znane i neznane, na poslu, na ulici, pijaci, bilo gde i bilo kad.

Moto
Zabava, zabava i samo zabava.

Motiv
Srećan je što ume da zabavi sve oko sebe i misli da je ovaj vid emisije stvoren za njega.

Savršen dan
“Pošto noću radim, dolazim ujutru, ćerka Maja me čeka, sa njom provodim dan u šetnji igri i zabavi…. Predivno.”

Branislav Cvetković 2ykj3n9
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com
 
Branislav Cvetković
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2006-
Skoči na: