Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Srba Josijević

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*


Broj poruka : 151
Godina : 28
Lokacija : Odzaci
Datum upisa : 24.07.2008

Srba Josijević Empty
PočaljiNaslov: Srba Josijević   Srba Josijević Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 5:02 pm

Ime i prezime: Srba Josijević
Nadimak: Nema
Datum rođenja: 15.01.1965.
Pol: Muški
Horoskopski znak: Jarac
Zanimanje: Trafikant
Obrazovanje: Završen fakultet zaštite na radu
Mesto stanovanja: Jagodina
Bračni status: Oženjen

Izjava
Volim druženje i teško podnosim samoću, stabilna sam ličnost, vodio sam posao sa velikim brojem radnika, organizovao sam turističke grupe i boravio sam sa izvođačima na taborovanju. Kada bih postao poznat slava bi mi prijala, novac me ne bi promenio, a unucima bih imao šta da pričam.

Biografija
Srba ima 41 godine i rođen je u Jagodini. Za svoj najveći uspeh smatra rođenje sina Dušana i to što je doživeo četrdesetu. Uzor mu je Patrijarh Pavle zbog odmerenosti, poštenja i posvećenosti. Leti ide u lov na školjke i rakove. Sluša ex YU muziku.
Učestvovao je u političkim emisijama i kvizovima. Najviše voli Formulu 1. Veran je prijatelj, spreman za žrtvovanje za drugog, pa maker i na sopstvenu štetu, veseo je i ne podnosi samoću. Kažu da je izuzetno snalažljiv, vrlo samostalan u odlučivanju, ali i spreman da prihvati savet drugih. Veseo je, pričljiv i spreman na šalu i smeh.

Moto
Samo je jedan život.

Motiv
Druženje, upoznavanje ljudi i njihovih osobina, rad u ekipi, spoznaja sopstvene mogućnosti boravka od 100 dana na jednom mestu i na kraju novac.

Savršen dan
"Kafa na terasi pored mora u Kotoru, zatim jedrenje na jedrilici od 12 metara, roštilj i kupanje na plaži Žanjice, skijanje, hvatanje školjki u tivatskom zalivu, i za kraj žurka do zore u baru."

Srba Josijević 1zoycrp
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com
 
Srba Josijević
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2006-
Skoči na: