Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nikola Đurović

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*


Broj poruka : 151
Godina : 28
Lokacija : Odzaci
Datum upisa : 24.07.2008

Nikola Đurović Empty
PočaljiNaslov: Nikola Đurović   Nikola Đurović Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 4:54 pm

Ime i prezime: Nikola Đurović
Nadimak: Zećo
Datum rođenja: 01.04.1977.
Pol: Muški
Horoskopski znak: Ovan
Zanimanje: Slobodni umetnik
Obrazovanje: Završio glumu
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: U vezi

Izjava
Bez mene bi Veliki Brat bio monoton. Najbolje bih uspeo da razveselim i opustim sve cimere, pa i gledaoce. Nemam dlake na jeziku i ne stidim se svojih postupaka. Sa mnom u Kući će biti senzacija, ludarije i razne igrarije. Mislim da sam nepopravljivi optimista, nisam zgodan ali sam neophodan. Kada bih postao poznat, iskoristio bih to na pravi način.

Biografije
Nikola dolazi iz Bara, ima 29 godina i trenutno živi na Novom Beogradu. Ima mlađu sestru. Radio je kao prodavac sladoleda na velikoj plaži u Ulcinju.
Nije mnogo zainteresovan za politiku, nema uzore u životu, zanimaju ga sport i psihologija. Voli da posmatra ljude. Već 28 godina letuje na Adi Bojani za šta ga vežu mnoge uspomene. Uspeo je da upozna mnoge ljude i naučio ih da uživaju u životu. Voli da gleda trilere i drame, obožava Ramba Amadeusa. Igra šah, pije pivo, puši i hrče. Mnogi mu zameraju što svoju energiju ne kanališe u neke kreativne stvari već se samo zabavlja.

Moto
Uživati u životu, doživeti stotu, ne znati za sramotu i voleti grehotu.

Motiv
Da budem glavni u Kući. „Ja nisam luzer, ne naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv,...“.

Savršen dan
"Probudim se kod Vlada na jahti, umijem se rekom Bojanom, napravim kafu. Usidrimo se i skočimo goli u more. Kupimo se i sunčamo se do zalaska sunca. Napravimo večeru na brodu i pijemo vino. "

Nikola Đurović 308dvm1
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com
 
Nikola Đurović
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2006-
Skoči na: