Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Maja Đorđević

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*


Broj poruka : 151
Godina : 28
Lokacija : Odzaci
Datum upisa : 24.07.2008

Maja Đorđević Empty
PočaljiNaslov: Maja Đorđević   Maja Đorđević Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 4:45 pm

Ime i prezime: Maja Đorđević
Nadimak: Zmaj
Datum rođenja: 11.10.1975.
Pol: Ženski
Horoskopski znak: Vaga
Zanimanje: Šef u mesari
Obrazovanje: Trgovinska škola
Mesto stanovanja: Niš
Bračno stanje: Neudata

Izjava
Treba da uđem u Kuću zato što sam zanimljiva do gole kože!!! Energična sam, komunikativna i pravi borac. Spremna sam na sve i totalno drugačija od drugih. Rođena sam u pogrešnoj sredini.

Biografija
Maja ima 30 godina i živi i radi u Nišu. Ima stariju sestru i mlađeg brata. Radila je kao hostesa na bazenu luksuznog hotela na Mikonosu i kao igračica u Beach Baru takođe na Mikonosu.
Ima dva psa, zeca i papagaja. Njen uzor je Madona jer je uspela da od siromašne devojke iz predgrađa postane kraljica popa. Voli da sluša trance muziku i omiljeni DJ-evi su joj Tiesto, Carl Cox i Marko Nastić. Od knjiga najviše joj se dopadaju „Kandže“ Marka Vidojkovića i „Grčka vještica“ Merije Jurić Zagorke. Omiljeni sport joj je fudbal i rekreativno se bavi fitnesom. Ima pirsing na stomaku i na usni kao i tigrovu šaru na leđima. Najviše se ponosi time što sa svojih 30 godina izgleda kao tinejdžerka.

Moto
Uzmi sve što ti život pruža i još malo više.

Motiv
Slava, novac, nova poznanstva i more novih mogućnosti.

Savršen dan
"Završim posao bez većih problema, odem na kafu sa prijateljima, ručam sa mamom, tatom i bratom, idem u shoping sa drugom Uglješom i uveče zapalimo na extra žurku i ja se smuvam sa DJ Tiestom."

Maja Đorđević Kbf02f
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com
 
Maja Đorđević
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2006-
Skoči na: