Big Brother
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother

Ovde cete moci saznati sve o Big Brother-u!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jelena Provči

Ići dole 
AutorPoruka
*MiLiCa*
Admin
*MiLiCa*


Broj poruka : 151
Godina : 28
Lokacija : Odzaci
Datum upisa : 24.07.2008

Jelena Provči Empty
PočaljiNaslov: Jelena Provči   Jelena Provči Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 4:43 pm

Ime i prezime: Jelena Provči
Nadimak: Jeja
Datum rođenja: 28.01.1981.
Pol: Ženski
Horoskopski znak: Vodolija
Zanimanje: Promoterka
Obrazovanje: Apsolvent pedagoške akademije
Mesto stanovanja: Novi Sad
Bračno stanje: U vezi

Izjava
Fotogenična sam i smatram da je to veoma bitnim za ovu vrstu prikazivanja na TV-u. Uvek sam vedra, spontana, neposredna, pričljiva i uvek saminicijator dobrog provoda. Tolerantna sam, kreativna i intuitivna. U principu malo spavam. Smatram da sam jednostavna, a opet posebna. Lako sklapam nova poznanstva, dobar sam sagovornik, nepopravljivi avanturista, empatik, anti – depresivac i veliki boem.

Biografija
Jelena ima 25 godina i živi u Novom Sadu. Radila je u vrtiću i kao obezbeđenje na EXIT-u. Vozi motore od svoje 14-te godine. Omiljena boja joj je zelena. Imala je par nastupa na TV-u.Omiljeni sport joj je gimnastika. Ima istetoviranog konja na donjem delu stomaka. Svojim najvećim dostignućem smatra to što je sa svojih 25 godina stekla dva prava prijatelja i postala veoma omiljna u svom društvu. Kada bi je Veliki Brat učinio poznatom nastojala bi da opravda svoju popularnost. Iskoristila bi neka poznanstva za zaposlenje i karijeru, svakako bi uživala u publicitetu, ali zasigurno bi ostala svoja. Za sebe kaže da je vrlo intuitivna a za nju kažu da je avanturista po prirodi i da je uvek željna dobre zabave.

Moto
„Život bez predrasuda“ i „25 sati (maksimalno) dnevno“

Motiv
Imam ih 4:
1.publicitet
2.novac
3.zanima me da li mogu biti toliko izolovana od meni bliskih ljudi, a ostati prirodna
4.poslednji, ali ne i najmanje bitan motiv je onaj osećaj koji imaš u stomaku.

Savršen dan
"Budim se, sama pijem jutarnju kafu, ne bi li sabrala utiske prethodnog dana. Sedam na motor, doručkujem u gradu sa najboljom drugaricom, odlazim u šoping, odradim neku promociju kako bih podmirila silne troškove. Kasnije se nalazim sa momkom a uveče izlazim u grad."

Jelena Provči Ayaogg
Nazad na vrh Ići dole
https://bigbrother.bosnianforum.com
 
Jelena Provči
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Big Brother :: Veliki Brat :: Veliki Brat 2006-
Skoči na: